Doypack Ambalaj

Doypack Ambalaj

Doypack Ambalaj ile Ürünlerin En Yüksek Standartlarda Ambalajlanması

Doypack ambalaj, günümüzde ürün ambalajlamasında önemli bir yere sahip olan yenilikçi bir ambalaj çözümüdür. Bu ambalaj türü, özellikle gıda ve içecek sektöründe yaygın olarak kullanılan bir ambalaj çeşididir. Bu makalede, doypack ambalajın ne olduğunu, avantajlarını, özelliklerini, kullanım alanlarını ve fiyatlarını inceleyeceğiz.

Ambalaj Türü Açıklama Avantajlar Kullanım Alanları
Doypack Poşet Esnek plastik malzemeden yapılmış, üst kısmında bir açıklık bulunan dikdörtgen şekilli poşet - Kolay taşınabilir
- Raf ömrünü artırır
- Yeniden kapatılabilir
- Düzgün ve etkileyici bir görünüm
Gıda ve içecek ambalajı, kozmetik ürünleri, evcil hayvan gıdaları, sağlık ve güzellik ürünleri vb.
Doypack Kutu Düzgün bir tabana sahip, üstü genellikle fermuarlı veya sıkıca kapatılabilen dikdörtgen kutu - Mükemmel raf ömrü
- Ürünü korur ve taze tutar
- Marka bilinirliğini artırır
- Kullanıcı dostudur
Kahve, kuruyemiş, bisküvi, kraker, atıştırmalıklar, soslar, meyve püreleri, bebek gıdaları, vb.

Yeni Nesil Hizmetler

Firmamız, geleneksel ambalajlama sistemlerine göre yepyeni bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede ürünler en üst düzeyde ambalajlanabilir.

Son Tüketim Tarihine Kadar Bozulmaz

Yüksek kalitede sunduğumuz hizmetler sayesinde ürünleriniz son tüketim tarihine kadar bozulmadan kullanıcılarınıza ulaştırılabilir.

Teknoloji ile Gelişen Sistemler

Ambalajlama sistemleri teknolojiye paralel olarak sürekli gelişmektedir. Özellikle ürünlerin yapısına uygun ambalaj malzemeleri kullanımı konusunda büyük önem taşır.

Doypack Ambalaj İşlemi ile Rakiplerden Çok Daha İleri Düzeyde Hizmetler

Her açıdan kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız, özellikle Doypack ambalaj işlemi ile rakiplerinden çok daha ileri düzeyde hizmetler sunar.

Çevresel Faktörlere Maruz Kalmayacak Şekilde Yapılan Ambalajlama

Ürünlerin yapısına uygun Hiçbir şekilde çevresel faktörlere maruz kalmayacak şekilde yapılan Bu ambalajlama sistemi, beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Sektöre En İyi Standartlarda Hizmetler

Yüksek standartlarımız ile öne çıkan hizmetlerimiz, her sektöre en iyi standartlarda hizmetler sunabilmektedir.

Kaliteli Hizmet

Bizimle çalışmanızda, beklentilerinizi karşılamak için nitelikli hizmetler sunuyoruz. Ambalajlama sistemlerinin tam olarak beklentileri karşılamasına özen gösteriyoruz. Tam olarak ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde ambalaj geliştiriyoruz.

Gelişmiş Teknoloji

Tüm yeni nesil gelişmeleri yakından takip eden araştırma ve geliştirme ekiplerimiz ve tasarım ekiplerimiz, dayanıklı ambalajlar üretiyoruz.

Çözümlerimizle Öne Çıkıyoruz

Uygun çözümlerimiz sayesinde sektörlerin gelişimlerine en iyi katkıları sağlayan bir firma olarak öne çıkıyoruz. Beklentilere yanıt vererek bu süreci sizler için çok daha başarılı bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

Ürünlerinizin Uzun Süreli Dayanıklılığı

Bizlerle çalışmak, bu süreçte ürünlerinizin uzun süreler dayanabilmesinde büyük bir öneme sahiptir.

Doypack Ambalaj Avantajları

Doypack ambalaj, ayakta durabilen poşet olarak bilinir. Bu ambalajlama ile paketler dik durabilme özelliğine sahiptir. Günümüzde birçok farklı ürünün ambalajlamasında bu işlemden yararlanılır.

Ambalajlama diğer ambalaj türlerinden çok daha estetik bir duruş ortaya çıkarır hem de ürünlerin yapısal olarak bozulmadan raflarda beklemesine yardımcı olur.

Diğer ambalajlarda genellikle ürünler üst üste binebilir. Ancak bu ürünler dik durduğundan üzerine ekstra ürün koymak mümkün olmaz. Bu da market raflarında tüm ürünlerin bozulmadan ve şeklini kaybetmeden beklemesine yardımcı olur.

Avantajlar

 • Tüketim tarihini uzatma
 • Şekil bozulmasının olmaması
 • Katmanlı film yapısı
 • Plastik film, kraft veya alüminyum gibi çeşitli malzemelerle üretilebilir
 • Raf ömrünü uzatma

Doypack ambalaj, ürünlerinizin raf ömrünü uzatmada beklentilerinizi tam olarak karşılamaktadır.

Doypack Ambalaj Özellikleri

Körük Sistemi

Ambalajın alt kısmında bulunan körük sistemi, bu ambalajın dik durmasını sağlar. Körük sistemi aynı zamanda enlemesine paketin belli bir alan kaplamasını da sağlar. Özellikle baskı uygulanmaması gereken ürünler açısından bu ambalaj sistemleri son derece idealdir.

Hafiflik, Az Yer Kaplama ve Kolay Taşınabilme

Ambalajlar hafiflik, az yer kaplama ve kolay bir şekilde taşınabilmesi gibi faktörler göz önünde bulundurulduğunda son derece avantajlıdır.

Üretim Öncesi İnceleme

Firmamız sektörlerin gereksinim duyduğu ölçülerde bu ambalajları üretebilmektedir. Üretim öncesinde mutlaka üretilecek olan tüketim malzemelerinin cinsini, kalitesini incelemekteyiz. Böylece uzun süre raf ömrünü koruyacak nitelikte bir paketleme sistemi ortaya çıkarabilme imkanı bulabilmekteyiz.

Yüksek Standartlarda Ambalajlar

Beklentilere tam olarak yanıt veren firmamız rakiplerinden çok daha yüksek standartlarda ambalajlar ortaya çıkararak müşterilerimizin de iyi bir şekilde rekabet edebilmesine imkan tanımaktayız.

Doypack Ambalaj Nerelerde Kullanılır?

Doypack ambalaj nerelerde kullanılır sorusu oldukça merak edilen konular arasında yer alır. Firmamız bu ambalajları hemen her sektöre uygun ölçülerde ve kalitede üretebilmektedir.

Standartlarımız

Standartlarımız son derece yüksek olup ürünlerinizin en yüksek standartlarda korunabilmesinde en ideal ambalajlama sistemleri arasında yer alır.

Geniş Kullanım Özellikleri

Bu ambalajlama farklı yapı ve özelliklerde bulunur. Geniş kullanım özelliklerine sahiptir. Bu nedenle gıdadan temizlik ürünlerine kadar çok geniş bir alanda kullanıldığı söylenebilir. Doypack ambalaj sistemlerinin kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir:

 • Bulaşık deterjan tabletlerinin paketlenmesinde
 • Kahve paketlerinde
 • Hazır çorba paketlerinde
 • Kuru yemiş paketlemesinde
 • Meyve sularının paketlenmesinde
 • Kedi ve köpek maması paketlemelerinde
 • Sıvı sabunların paketlenmesinde
 • Kullanılabilecek kapasitededir. Yüksek standartlarda öne çıkan bu ambalajlama sistemi tam olarak beklentilerinizi karşılar. Nitelikleri son derece yüksektir ve her anlamda beklentilerinizi karşılar. Dayanıklı olması ve ürünleri tam kapasite koruması doypack ambalajlama işlemlerinin en önemli amaçları arasında yer almaktadır.

Sektörde Yaygın Kullanım

Bu ambalaj sistemleri her geçen gün daha fazla sektörde kullanılmaya devam etmektedir. Sürekli olarak yeni materyallerin üretimlere dahil edilmesi ile birlikte daha da sağlam ve uzun ömürlü ambalajlar olarak öne çıkar. Firmamız da bu ambalajlar konusunda sektördeki en öncü hizmetleri sunar.

Yüksek Kalitede Ambalaj Temini

Ambalajlama sistemi hemen her üretim sektöründe önem taşıyan bir konudur. Beklentilerinize yanıt veren ve en iyi standartlarda ambalaj hizmetinin verilmesi oldukça önemli bir konudur.

Kurşun Ambalaj: Sektörün En İyi Hizmeti

Kurşun Ambalaj ambalajlama konusunda sektörün en iyi hizmetlerini sizlere sunar. Beklentilerinize tam olarak yanıt veren ve yüksek standartlarda hizmetleriyle öne çıkan firmamız her tür ambalajlama sisteminde tam olarak sizlere hizmet sunar.

Kaliteli Ambalaj Sistemleri ile Uzun Raf Ömrü ve Estetik Görünüm

Gereksinimlerinizi karşılayacak kalitede sunulan bu ambalaj sistemleri ile ürünlerinizin raf ömrü uzamakla kalmaz aynı zamanda çok daha estetik bir görünümle kullanıcıya sunma imkanı bulabilirsiniz. Ambalajların profesyonel seviyede tasarlanması ürün pazarlama ve satış çalışmalarınız konusunda da sizlere önemli bir avantaj sağlar.

Kaliteli Bir Ambalaj: Güven Artıran Unsur

Kaliteli bir ambalaj her zaman için ürüne duyulan güveni artıran bir unsurdur. Böyle durumlarda firmamız her tür ambalajlama konusunda beklentilerinize yanıt vermektedir.

Doypack Ambalaj Fiyatları

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ambalajlar

Firmamız, sektörün en kaliteli malzemelerini kullanarak sizlere en dayanıklı ambalajları sağlamaktadır. Hem açılması zor olan hem de dış etkilerden ürünlerinizi kolaylıkla koruyabilecek nitelikte sunduğumuz ambalajlar ulaşılabilir fiyatlarla sunulur.

Fiyatları Etkileyen Faktörler

 • Ambalajlanacak ürünlerin boyutları
 • Ürünlerin niteliği
 • Ürünlerin miktarı
 • Ürünlerin korunma kapasitesi
 • Üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi

Üstün Standartlarda Sunulan Ambalaj Sistemleri

İstenilen miktarda tasarlanan bu ambalajlar beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir. Üstün standartlarda sunulan ambalaj sistemleri özellikle firmaların her tür bilgisini üzerinde barındıracak şekilde tasarlanabilir.

Sektörün En Ulaşılabilir Fiyatlarına Sahip Olan Ambalaj Sistemleri

Yüksek standartlarına rağmen sektörün en ulaşılabilir fiyatlarına sahip olan ambalaj sistemleri olduğunu söylemek mümkündür. Firmamız üretim, araştırma ve geliştirme hizmetleri ile çok yüksek standartlarda ürünler ortaya çıkarabilmektedir.

Ürünlere Uygun Ambalaj Sistemleri

Firmamız, hem ürünlerinizin boyutlarına hem de bozulma özelliklerine göre en dayanıklı ambalaj sistemlerini sizlere sunabilmektedir.

© Copyright 2022 | Kurşun Ambalaj
Edited byUfuk Kuşkaya